Związek Gmin Jeziora Rożnowskiego

Sobota, 20 Sierpnia 2022
Imieniny : Bernarda, Sabiny, Samuela

Konsultacje społeczne

Z radością informujemy, że ogłoszone w tamtym tygodniu konsultacje społeczne dotyczące rozwoju Jeziora Rożnowskiego i Czchowskiego cieszą się dużą popularnością. W przeciągu kilku dni ankietę wypełniło ponad 100 osób i codziennie przybywają nowe arkusze. Dziękujemy. 50% ankietowanych to turyści. Na drugim miejscu (około 25%) plasują się mieszkańcy gminy Gródek nad Dunajcem. Około 15% stanowią mieszkańcy gminy Łosina Dolna, pozostałe 20% to mieszkańcy gminy Czchów i gminy Chełmiec, przedsiębiorcy, przedstawiciele trzeciego sektora oraz osoby nie związane z regionem. Wciąż zachęcamy do dalszej aktywności – zwłaszcza w kontekście Jeziora Czchowskiego:

http://goo.gl/forms/dnCkNsZ5wFBlaExX2 - ankieta dot. rozwoju J. Czchowskiego

Zapraszamy również do kontaktu mailowego. Na koniec warto dodać, że nasz fundusz nagrodowy uległ zwiększeniu dzięki wsparciu hotelu HERON. Do rozlosowania są zatem kolejne vouchery – m.in. na pyszne lody w Tęgoborzy. Dziękujemy J

To tutaj ktoś z Was zasiądzie (wraz z osobą towarzyszącą) do trzydaniowej kolacji szefa kuchni:
http://www.heron-hotel.com/restauracje/restauracja-sienna

Aktualne przetargi
Zakończone przetargi
Związek Gmin Jeziora Rożnowskiego

Jezioro Rożnowskie i jego obrzeża są miejscem relaksu i wypoczynku dla tysięcy amatorów sportów wodnych, kąpieli słonecznych i wędkarzy. Nieodpartym magnesem są: urozmaicona linia brzegowa, atrakcje przyrodnicze, zalesione stoki Pogórza, rejsy statkiem wycieczkowym, liczne ośrodki wypoczynkowe, pola kempingowe i kwatery agroturystyczne w okolicznych wsiach letniskowych.